HiKoki DH24PG2WSZ SDS-plus fúrókalapács
730 W, 2.7 J, 2.7 kg
Befogás: SDS-plus;
Egységár (darab):
Cikkszám:
DH24PG2WSZ
Márka:
HiKoki
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
HiKoki fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • Kettős szigetelés.
  • SDS-plus befogás.
Műszaki adatok:
Névleges teljesítményfelvétel: 730 W
Üresjárati fordulatszám: 0 - 1050 ford./perc
Ütésszám: 0 - 3950 ütés/perc
Egy ütés energiája: 2,7 J
Furat átmérő betonban: 24 mm
Furat átmérő betonban fúrókoronával: 50 mm
Furat átmérő acélban (adapter + fúrótokmány): 13 mm
Furat átmérő fában (adapter + fúrótokmány): 32 mm
Gép tömege: 2,7 kg
Gép hossza: 349 mm